home contact Kennismaking Aanmelding nuttige info fotoalbum kalender opendeurmoment nieuwsbrief projecten

TABORSCHOOL LOTENHULLE

HULLAERTSTRAAT 2

9880 LOTENHULLE  051/68 94 87

schoollotenhulle@taborscholen.be   

Directie Mevr. Monique Dhoore, schoollotenhulle@taborscholen.be Onderwijzend personeel K1A + P: zonneklas Mevr. Evelien Vervenne, evelien.vervenne@taborscholen.be  K1B + P: vlinderklas                 Mevr. Liezelot De Backer, liezelot.de.backer@taborscholen.be  K2A +K1: sterrenklas                 Mevr. Tania Vandecasteele, tania.vandecasteele@taborscholen.be                  Mevr. Rebecca Van Rostenberghe, rebecca.vanrostenberghe@taborscholen.be                 (ad interim) K2B +K1: bloemenklas Mevr. Chantal Van Wassenhove, chantal.van.wassenhove@taborscholen.be  K3A + K2: kikkerklas                 Mevr. Marleen Bekaert, marleenbelotenhulle@taborscholen.be  K3B + K2: uilenklas   Mevr. Julie Dewyn, julie.dewyn@taborscholen.be  1A Mevr. Ingrid Van Cauwenberghe, ingridlotenhulle@taborscholen.be  1B Mevr. Isabelle De Willemaeker, isabellelotenhulle@taborscholen.be  2A Mevr. Marijke Turrekens, marijkelotenhulle@taborscholen.be  2B Mevr. Mieke Vervynck, miekelotenhulle@taborscholen.be  3A Mevr. An Hoeben, anlotenhulle@taborscholen.be 4A Dhr. Kris Goemaere, krislotenhulle@taborscholen.be  4B Mevr. Nathalie De Dapper, nathalielotenhulle@taborscholen.be 5A Mevr. Lien De Zutter, lien.de.zutter@taborscholen.be 5B Mevr. Lisa Van Hevele, lisa.van.hevele@taborscholen.be  6A Mevr. Els Meerschman, elslotenhulle@taborscholen.be 6B Dhr. Kurt Van de Weghe, kurtlotenhulle@taborscholen.be  Leerkrachten lichamelijke opvoeding lagere afdeling en kleuterschool: Mevr. Nele Blomme, nele.blomme@taborscholen.be  Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be  Zorgbeleid Zorgcoördinator: Dhr. Koen De Dobbelaere, koenlotenhulle@taborscholen.be  Zorgleerkracht kleuterschool Mevr. Sandry Van Hecke, sandry.van.hecke@taborscholen.be  Kinderverzorgster Mevr. Sonja Cortier, sonja.cortier@taborscholen.be  Mentor beginnende leerkrachten en stagiair(e)s Dhr. Jan Vanderplas, jan.vanderplas@taborscholen.be  ICT-coördinator Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be  Administratie en beleidsondersteuning secretariaat    Mevr. Kathleen Cornille, kathleenlotenhulle@taborscholen.be  BPT-taken      Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be  Interne preventie Dhr. Alain Sucaet, alain.preventie@taborscholen.be  Boekhouding   Dhr Bart Van Dyck Middagtoezichters en onderhoudspersoneel Mevr. Anne Vermeire Mevr. Marianne De Meyer Mevr. Sonja Cortier Mevr. Sabine Devisch Mevr. Marie-Rose De Meyer Mevr. Sabine Lassuy
schoolteam